sobota // Happiness of Postmodern Age

30. března 2013 v 22:00 | Alí |  Ze života
Táákže. Nový měsíc, nový dyzajn, nové roční období, ale stále stejné počasí. Blé. Už se hrozně moc těším na jaro, na procházky přírodou, na trhání rostlin a jejich sušení, abych si mohla udělat nový herbář. (Škoda, že nemůžu použít svůj starý. Proč? Žádná kytka nemá kořen. A jejich schedy (pro mě to budou stejně vždycky tabulky) neobsahují všechny informace. Nově tam místo jednoduché lokality ("louka kousek od zastávky") má být region, fytogeografická oblast, obec, biotop, nadmořská výška a dopr- i GPS souřadnice. No, přesnost především, ale jak to udělám, to nevím ;-)

Škola je nudná. Máme málo předmětů, na polovinu už ani nechodím. Děláme systémy - všechno "stačí" umět latinsky, pak fyziku - taky sranda, ale mám dobře našlápnuto, takže to nakonec bude nejmenší zlo, ze cvičení z chemie máme arogantního panáka (pan češtinář z gymplu má konkureci), takže sečteno a podtrženo - letní semestr je prostě nuda. Ale těším se na druhák, to bude mazec - plno předmětů, zkoušek, sice si asi vytrhám vlasy o zkouškovém, ale lepší než tohle...

S R. se máme skvěle! Ale taky už netrpělivě čekáme, až budeme moct vyrazit ven. K narozkám jsem dostala malého čertíka s nápisem: Čert tě vem! Chlapec říkal, že si toho nevšiml, když to kupoval, ale já mu říkám, že tomu nevěřím, i když vím, že je to pravda, haha. Na jeho narozeniny ho hodlám zhýčkat - budu vařit i péct, objednala jsem mu němčinu pro samouky a půjdeme na koncert Monkey Business (název CD viz nadpis.)! A jestli si jednou jedinkrát postěžuje, tak se nafouknu a bude. Teda spíš nebude! ;-)

Plánuju blog trochu rozjet, ale jelikož právě vidím, jak ze sebe ty slova tlačím, tak nevím, jak dlouho mě ta myšlenka "rozjetí" bude držet.


Alí
 


Komentáře

1 Ali Krausová Ali Krausová | Web | 31. března 2013 v 14:19 | Reagovat

Bože jsem tak ráda, že jsi aktivní. Tvoje články mě vážně baví. Jsem překvapená, že je střední taková nuda. Drž se aa hlavně nezoufej. Doufám, že blog vážně rozjedeš. :) Seš pořád fajn a pořád nejlepší

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama